آمریکا: رابطه زایمان ‌های ناخواسته دختران نوجوان امریکایی با برنامه‌ - خبر آمریکا: رابطه زایمان ‌های ناخواسته دختران نوجوان امریکایی با برنامه‌ - خبر
X
تبلیغات
رایتل
خبر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


اسفند 1394 مهر 1394 شهریور 1394 اردیبهشت 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 اسفند 1392 بهمن 1392 خرداد 1390 مهر 1388 اسفند 1394
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر
5901429
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


گردنبند Love
قیمت 9.200 تومان

عینک زنانه دیور - Dior
قیمت 39.0000 تومان

جا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومان

ست کامل موکن ویزیت - Wizzit
قیمت 27.000 تومان

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس
قیمت 27.000 تومان

لامپ قابل حمل Handy Bulb
قیمت 15.000 تومان

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت
قیمت 49.000 تومان

خردکن نایسر دایسر پلاس
قیمت 69.000 تومان

کارواش خانگی همه کاره جت مینی
قیمت 399.000 تومان
 • آمریکا: رابطه زایمان ‌های ناخواسته دختران نوجوان امریکایی با برنامه‌
 • آمریکا: رابطه زایمان ‌های ناخواسته دختران نوجوان امریکایی با برنامه‌ - خبر

  آمریکا: رابطه زایمان ‌های ناخواسته دختران نوجوان امریکایی با برنامه‌

  بر اساس تحقیقات 3 ساله انجام شده توسط پژوهشگران مؤسسه تحقیقاتی "رند"، برنامه ها و فیلم های پخش شده از تلویزیون، رابطه مستقیمی با زایمان زودهنگام نوجوانان و ترویج رفتارهای جنسی آنان دارد.

  رابطه زایمان ‌های ناخواسته دختران نوجوان امریکایی با برنامه‌های تلویزیونی‌

  به گزارش رویترز، بنا بر گفته "آنیتا چاندرا"، پژوهشگر و محقق رفتارشناسی مؤسسه "رند"، "بر اساس تحقیقات انجام شده این امر محرز شده که پخش برنامه های تلویزیونی نقش به سزایی در افزایش ناهنجاری ها و زایمان های زودهنگام و ناخواسته در دختران نوجوان امریکایی دارد، البته این به آن معنی نیست که تنها عامل و علت ناهنجاریهای جنسی، برنامه های تلویزیونی هستند اما باید تأثیر این برنامه ها را به عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفت."

  نتایج تحقیقات انجام شده بر روی نوجوانان بین سنین 12 تا 17 سال که 3 مرتبه ازآنها به طور متوالی در سال های 2001 تا 2004 نظرسنجی شده است، نشان می دهد نسبت زایمان های ناخواسته و زودهنگام دختران نوجوان امریکایی با تماشای برنامه های ناهنجار جنسی رابطه مستقیم دارد.

  یک نظرسنجی جداگانه نیز که توسط مقامات رسمی اکادمی "Pediatrics" بر روی 718 نوجوان انجام شد، نشان داد که 91 درصد از این دختران نوجوان بر اثر تماشای برنامه های ناهنجار جنسی تلویزیون به این راه کشیده شده اند.

  به علاوه، تحقیقات انجام شده بر روی 23 کانال رایگان و کابلی تلویزیونی پربیننده که برنامه های کمدی، درام، رئال و انیمیشن را نمایش می دهند، نشان داد که برنامه های کمدی دارای بیشترین و برنامه های رئال دارای کمترین مضمون جنسی هستند.

  زایمان های زودهنگام ناخواسته در دختران نوجوان در سال 1991 کاهش داشته است ولی با این وجود، رشد این ناهنجاری در امریکا در مقایسه با کشورهای صنعتی دیگر بالاتر است. نزدیک به یک میلیون دختر بین سنین 15 تا 19 سالگی هر ساله دچار زایمان های زودهنگام و ناخواسته می شوند که این رقم حدود معادل 20 درصد از زنان بالغ را شامل می شود که بیشتر آنها نیز ناخواسته بوده است.

  تلویزیون به عنوان یکی از رسانه هایی است که در تهییج دختران به مسائل جنسی نقش ایفا می کند و مجلات، اینترنت، موسیقی های تحریک کننده را نیز باید به این فاکتور ها اضافه کرد.

  این تحقیقات نشان داده است نوجوانانی که به بازی های خشن کامپیوتری می پردازند و میانگین آن برای هر کودک امریکایی 13 ساعت در هفته است، پرخاشگری فیزیکی در رفتارشان افزایش می یابد.


  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :
  آموزش زناشویی تقویت حافظه
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه بازارچه اس ام اس اخبار جالب اخبار فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما