ایران: دستگاه کوچک ‌کننده بینی دروغ است - خبر


ایران: دستگاه کوچک ‌کننده بینی دروغ است - خبر
X
تبلیغات
رایتل
خبر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


اسفند 1394 مهر 1394 شهریور 1394 اردیبهشت 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 اسفند 1392 بهمن 1392 خرداد 1390 مهر 1388 اسفند 1394
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


بازدیدکنندگان از خبر
5777363
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


جا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومان
 • ایران: دستگاه کوچک ‌کننده بینی دروغ است
 • ایران: دستگاه کوچک ‌کننده بینی دروغ است - خبر

  ایران: دستگاه کوچک ‌کننده بینی دروغ است

  این آگهی تبلیغاتی را بخوانید: "افتخاری دیگر برای ایرانیان، اولین دستگاه کوچک‌ کننده، فرم‌ دهنده و زیبا کننده بینی در جهان، بدون نیاز به عمل جراحی"

  شاید اگر شما هم این آگهی‌ را در یکی از روزنامه‌ ها و مجلات بخوانید وسوسه شوید که یکی از این دستگاه‌ های نه چندان ارزان ‌قیمت را بخرید و خودتان را از شر جراحی پلاستیک بینی ‌تان خلاص کنید ولی موضوع به این سادگی ‌ها هم نیست. هر از چند گاهی یک محصول بازاری مانند این دستگاه، سر از بازار درمی ‌آورد و با جملات وسوسه‌ انگیز، مقدار زیادی فروش می ‌کند ولی کسی واقعا نمی ‌داند که آیا این دستگاه در بلندمدت، موثر است یا نه؟ گفتگوی زیر با متخصص گوش و حلق و بینی و فوق ‌تخصص جراحی سر و گردن، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره این دستگاه کوچک ‌کننده بینی انجام شده است.

  آقای دکتر! دستگاه کوچک‌ کننده بینی، این ‌طور که در آگهی ‌های آن تبلیغ می ‌شود، موثر است؟ شما آن را به بیماران تان پیشنهاد می ‌کنید؟
  خیر. به هیچ‌وجه. این فقط یک حقه و فریب تبلیغاتی است و هیچ پایه و اساس علمی ندارد. وقتی رشد صورت و بینی یک فرد به پایان می ‌رسد و فرد به دوران بزرگسالی وارد می‌ شود، با چنین روش‌ هایی نمی‌ توان اندازه بینی را کوچک کرد. ساخت دستگاهی به نام دستگاه کوچک ‌کننده بینی، با شعارهای تبلیغاتی ویژه آن، به‌هیچ ‌وجه معقول و منطقی به نظر نمی رسد.

  در سنین کودکی چه ‌طور؟
  در کودکان در حال رشد ممکن است بینی را تحت فشار قرار داد که در حین رشد، جهت آن تغییر کند، ولی در بزرگسالان که رشد سر و صورت آن ها به پایان رسیده است به‌ هیچ ‌وجه نمی ‌توان با چنین روش‌هایی، اندازه بینی و جهت آن را تغییر داد.

  در مورد پمادهای کوچک ‌کننده بینی نیز نظر شما همین است؟
  در بعضی آگهی ‌ها می ‌بینیم که پمادها و کرم‌ های ویژه‌ای برای کاهش اندازه بینی تبلیغ می ‌شوند، ولی در واقع چنین پمادهایی هم، اثری روی اندازه بینی ندارند و فقط برخی از مصرف‌ کنندگان و افرادی را که برای زیبایی حاضرند هر راه میان‌ بری را امتحان کنند، برای خرید این دستگاه‌ ها و مواد تشویق می ‌کنند. بعضی اوقات ممکن است جراحان پلاستیک و زیبایی و یا گوش و حلق‌ و بینی، داروهای کورتونی را برای کاهش تورم و التهاب بینی پس از جراحی آن، به بینی تزریق ‌کنند، ولی در واقع این راهی برای استفاده عموم مردم برای کوچک کردن بینی نیست و مردم نباید گول چنین فریب‌هایی را بخورند که فقط با یک دستگاه ساده و با اعمال فشار و حرارت و یا ماساژ، ‌بتوان بینی را کوچک کرد.

  در بعضی تبلیغات ادعا شده است که این دستگاه کوچک ‌کننده بینی، چربی و گوشت اضافی بینی را آب می‌ کند، منظور از گوشت هم احتمالا عضلات بینی است، درست است؟
  خیر. این دستگاه‌ ها شاید با ایجاد لرزش‌ ها و ماساژهای مخصوصی، موجب کاهش چربی بینی شوند، ولی همه این ها موقتی و زود گذرند. در مورد آب کردن گوشت اضافی بینی، چنین ادعایی کاملا نادرست است. این ادعاها پایه و اساس علمی ندارند و بیشتر فریب تبلیغاتی هستند تا واقعیت.

  پس به نظر شما چنین دستگاه ‌ها و کرم‌هایی نمی ‌توانند بینی را کوچک کنند؟
  خیر. تنها موردی که برای کاهش حجم بینی وجود دارد همان موردی است که عرض کردم. اگر کسی مدتی پس از جراحی بینی هنوز بینی ‌اش تورم دارد می‌ تواند زیر نظر پزشک داروهای کورتونی را مصرف کند تا بینی‌اش اندکی جمع شود، ولی این که ابتدا به ساکن، بینی بزرگی داشته باشد و بخواهد با این دستگاه، بینی ‌اش را اصلاح کند، آرزویی محال و روشی نادرست است.

  آقای دکتر! برای برطرف کردن نواقص بینی مثل انحراف تیغ ‌بینی و حل مشکلات تنفس فکر می کنید این دستگاه موثر است؟
  خیر. برطرف کردن مشکلات تنفسی در اثر انحراف تیغه بینی، با جراحی این تیغه به وسیله متخصصان گوش و حلق و بینی میسر است و با دستگاه‌ های ماساژ دهنده قابل برطرف شدن نیست.

  ادعاهای عجیب و غریب

  وقتی تبلیغ یکی از این دستگاه ‌های کوچک ‌کننده بینی را دیدیم، وسوسه شدیم که به نمایندگی فروش آن زنگ بزنیم و ببینیم این دستگاه چه ویژگی ‌هایی دارد. آنچه می‌ خوانید ادعاهای عجیب و غریب فروشندگان این دستگاه 188 هزار تومانی است.

  خانم منشی مثل یک نوار ضبط شده، این جملات را برای هر مشتری مشتاق تکرار می ‌کند: "دستگاه کوچک ‌کننده بینی با پدهای مخصوصی که دارد، با ایجاد لرزش و حرارت، چربی و گوشت اضافی بینی را آب می‌ کند، به بینی شکل می‌ دهد و بینی را کوچک و خوش ‌فرم می‌کند. دوره درمان این دستگاه دو ماه است و در این دو ماه شما باید این دستگاه را روزی یک ساعت روی بینی ‌تان قرار ‌دهید. هیچ عوارضی ندارد و هم‌ زمان سه نفر می‌ توانند از یک دستگاه استفاده کنند." وقتی از خانم منشی درباره این که چه کسانی و با چه مشکلاتی در بینی‌ شان می ‌توانند از این دستگاه استفاده کنند، سوال کردیم، پاسخ‌های عجیب و غریب ‌تری شنیدیم: "تمام کسانی که بینی گوشتی دارند، انحراف بینی و مشکل تنفسی دارند، می توانند از این دستگاه استفاده کنند. همچنین خانم‌هایی که پس از جراحی بینی، پره‌های بینی ‌شان گشاد شده است، می ‌توانند با این دستگاه پره‌های بینی ‌شان را جمع کنند." انحراف بینی نقصی است که در اثر انحراف تیغه میانی بینی به یک سمت به وجود می‌ آید و موجب مشکلات تنفسی می ‌شود. اصلاح این انحراف هم فقط با عمل جراحی تیغه بینی میسر است و جالب است بدانید فروشندگان این دستگاه ادعا می ‌کنند این دستگاه 80 درصد انحراف بینی را از بین می‌ برد. وقتی می ‌پرسیم چه‌طور؟ می‌ شنویم: "با تنظیم پدهای آن به صورت محکم روی بینی، بینی تا 80 درصد به سمتی که می‌ خواهید منحرف می‌ شود." فروشندگان این دستگاه ادعا می ‌کنند که این دستگاه در اختراعات جهانی به ‌عنوان اولین دستگاه کوچک ‌کننده بینی به ثبت رسیده است و مجوز بهداشتی نیز دارد. اما اگر شما بخواهید این دستگاه را تهیه کنید، نمی ‌توانید به محل شرکت مراجعه کنید. این دستگاه فقط از طریق پیک برای شما ارسال ‌می شود و هزینه آن دریافت می ‌گردد!
  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [1]

  تعداد نظرات (1)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  سحر (سایت) چهارشنبه 23 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 11:42 ق.ظ
  من خودم هین دستگاه رو استفاده کردم و باید بگم حماقت محض بود.
  امتیاز: 1 | 1


  کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
  سینه و باسن زیبا
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  کوچک کننده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده باسن
  درمان شلی سینه و باسن
  بدون ایجاد مشکل برای شیردهی (بر خلاف جراحی سینه)
  زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
  1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش کلفتی و درازی آلت تناسلی بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش طول و حجم آلت تناسلی
  ژل مشکی: بزرگ کننده آلت مردان Confidence (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  حجم دهنده آلت تناسلی مردان
  افزایش طول و اندازه و درازی آلت تناسلی مردان
  افزایش قطر و کلفتی آلت تناسلی مردان
  پایدار ماندن افزایش طول و قطر (کلفتی و درازی) آلت برای همیشه با مصرف یک دوره
  دارای IRC وزارت بهداشت و درمان به شماره :1228185274
  برای دوره کامل 3 عدد خریداری کنید بیست هزار تومان تحفیف به فاکتور شما اضافه می شود.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان
  اسپری جنسی  تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  اسپری تاخیری: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان و داشتن یک نعوظ طولانی
  آیا خود و یا همسرتان از انزال زودرس ناراضی هستید؟
  آیا در پی ارضا همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟
  آیا در پی یک تجربه کاملا ً جدید و مطلوب هستید؟
  محبوب بانوان: با ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضا کامل بویژه در بانوان می گردد.
  فضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می بخشد.
  نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به کلاهک و زیر آلت تناسلی اسپری کنید
  توجه: مخصوص آقایان - بر روی بیضه ها اسپری نشود.
  توجه: دارای تاییدیه وزارت بهداشت
  1 عدد اسپری | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان
  اسپری جنسی تحریک شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  رایحه خوشی که شهوت را تحریک و زن و شوهر را جذب می کند. این اسپری تحریک کننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سکس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
  نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یکی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
  محصول ایتالیا Made In Italy
  دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.
  دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.
  1 عدد اسپری | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن
  کرم سفید کننده و روشن کننده و رفع تیرگی و سیاهی پوست تمام بدن
  یک محصول گیاهی تهیه شده از گیاهان معجزه گر
  سفیده کننده معجزه آسای آلت تناسلی واژن و کشاله ران
  شفاف و صورتی کننده نواحی حساس صورتی مانند لب، نوک سینه و هاله پستان
  مناسب جهت صورت، لب، زیر چشم، بینی، گردن، بدن، سینه، باسن، آرنج، زانو، غوزک پا و انگشتان
  پوست تازه و سفید و روشن و لطیف دایمی با فقط 5-1 بار استفاده
  کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
  ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
  1 عدد کرم | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان
  ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در زنان بوده و در همسرانی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن زن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند. دقت شود حتما ناحیه لب های تناسلی و کلیتوریس زن به ژل آغشته شود.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تقویت کننده نعوظ مردان تقویت راست و شق کردن آلت تناسلی ژل تقویت کننده نعوظ مردان
  ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
  نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت تناسلی ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
  ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  حاوی عصاره انار
  قابل استفاده برای همه کس (با یا بدون زایمان طبیعی)
  درمان شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد سوراخ مجرای واژن
  تجربه دوباره و سه باره و ... شب زفاف
  تنگ کننده واژن به تنگی یک دختر باکره
  کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
  ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
  1 عدد ژل | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
  ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
  1 عدد ژل | 29500 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  لاغری سریع محصولات زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه بازارچه اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما