کودکی که 10 سال صهیونیست ها را گرفتار خود کرده است + عکس - خبر کودکی که 10 سال صهیونیست ها را گرفتار خود کرده است + عکس - خبر
خبر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


اسفند 1394 مهر 1394 شهریور 1394 اردیبهشت 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 اسفند 1392 بهمن 1392 خرداد 1390 مهر 1388 اسفند 1394
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر
5919074
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


گردنبند Love
قیمت 9.200 تومان

عینک زنانه دیور - Dior
قیمت 39.0000 تومان

جا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومان

ست کامل موکن ویزیت - Wizzit
قیمت 27.000 تومان

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس
قیمت 27.000 تومان

لامپ قابل حمل Handy Bulb
قیمت 15.000 تومان

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت
قیمت 49.000 تومان

خردکن نایسر دایسر پلاس
قیمت 69.000 تومان

کارواش خانگی همه کاره جت مینی
قیمت 399.000 تومان
 • کودکی که 10 سال صهیونیست ها را گرفتار خود کرده است + عکس
 • کودکی که 10 سال صهیونیست ها را گرفتار خود کرده است + عکس - خبر

  کودکی که 10 سال صهیونیست ها را گرفتار خود کرده است + عکس

  10 سال پیش در چنین ایامی در سال 2000 میلادی ، محمد الدره، نوجوان دوازده ساله فلسطینی به طرز فجیعی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی به درجه شهادت نایل شد. تصویر شهادت او هنگامی که پشت پدر خود مخفی شده بود تا از شّرحمله نظامیان صهیونیست در امان باشد بارها ازشبکه های تلویزیونی جهان پخش شد واسباب رسوایی رژیم اشغالگر قدس و حامیان آنان را دردنیا فراهم آورد.

  رژیم صهیونیستی بعد از گذشت 10 سال از به شهادت رساندن 'محمد جمال الدره' کودک 12 ساله فلسطینی در آغوش پدرش همچنان سعی می کند افکار عمومی مردم جهان را از این جنایت ننگین پاک سازد.

  به گزارش ایرنا از بیروت،محمد جمال الدره در همان روزهای اولیه شهادت خود به سنبل انتفاضه دوم تبدیل شد و همچنان در سروده های فلسطینی و مؤسساتی که در فلسطین و سایر کشورهای عربی و اسلامی به اسم وی نامگذاری شده حضور معنوی دارد و همچنان ذهن مسؤولان رژیم صهیونیستی را به خود مشغول کرده است.

  دفتر 'بنیامین ناتنیاهو' نخست وزیر رژیم صهیونیستی 31 ماه گذشته میلادی با صدور اسنادی مدعی شد که گلوله ای که در سال 2000 میلادی به سمت محمد الدره شلیک و باعث به شهادت رسیدن وی شد از طرف سربازان اسرائیلی نبوده است بلکه از طرف دیگری شلیک شده است.

  همچنین در این اسناد آمده است: به شهادت رسیدن محمد الدره در واقع نقشه یک شبه کسانی بوده که خواستار زشت جلوه دادن وجهه اسرائیل در سراسر جهان بودند و این فیلم با وجود حضور ده ها خبرنگار و فیلمبردار در صحنه فقط توسط دوربین های تلویزیون فرانسه گرفته شده است.

  در پی انتشار این خبر جمال الدره پدر شهید محمد الدره در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی 'الانتقاد نت' لبنان گفت: این اظهارات بی معنا است و ما در طول این 10 سال در مناسبت های مختلف چنین ادعاهایی را شاهد بودیم و به آن عادت کردیم.

  وی که همچنان از ناحیه دست راست احساس ناراحتی می کند افزود: تلاش رژیم صهیونیستی برای فرار از این جنایت هرگز واقعیت را تغییر نخواهد داد و جنایت های بعدی آنان نشان دهنده میزان کینه رژیم اشغالگر قدس نسبت به فلسطینی ها از کوچک و بزرگ زن و مرد است.

  10 سال پیش در چنین ایامی در سال 2000 میلادی ، محمد الدره، نوجوان دوازده ساله فلسطینی به طرز فجیعی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی به درجه شهادت نایل شد. تصویر شهادت او هنگامی که پشت پدر خود مخفی شده بود تا از شّرحمله نظامیان صهیونیست در امان باشد بارها ازشبکه های تلویزیونی جهان پخش شد واسباب رسوایی رژیم اشغالگر قدس و حامیان آنان را دردنیا فراهم آورد.  مطالب مرتبط

 • جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :
  آموزش زناشویی تقویت حافظه
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه بازارچه اس ام اس اخبار جالب اخبار فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما