آمریکا: اجبار کردن به لخت شدن دختر 21 ساله در رستوران مک دونالد - خبر آمریکا: اجبار کردن به لخت شدن دختر 21 ساله در رستوران مک دونالد - خبر
X
تبلیغات
رایتل
خبر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


اسفند 1394 مهر 1394 شهریور 1394 اردیبهشت 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 اسفند 1392 بهمن 1392 خرداد 1390 مهر 1388 اسفند 1394
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر
5898233
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


گردنبند Love
قیمت 9.200 تومان

عینک زنانه دیور - Dior
قیمت 39.0000 تومان

جا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومان

ست کامل موکن ویزیت - Wizzit
قیمت 27.000 تومان

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس
قیمت 27.000 تومان

لامپ قابل حمل Handy Bulb
قیمت 15.000 تومان

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت
قیمت 49.000 تومان

خردکن نایسر دایسر پلاس
قیمت 69.000 تومان

کارواش خانگی همه کاره جت مینی
قیمت 399.000 تومان
 • آمریکا: اجبار کردن به لخت شدن دختر 21 ساله در رستوران مک دونالد
 • آمریکا: اجبار کردن به لخت شدن دختر 21 ساله در رستوران مک دونالد - خبر

  آمریکا: اجبار کردن به لخت شدن دختر 21 ساله در رستوران مک دونالد

  خانم دونا سامرز، مدیر اجرایی شعبه به دلیل ارتباط با حادثه مجبور کردن دختر به لخت شدن به بهانه بازدید بدنی از کار برکنار شده و نامزد او به دلیل آزار و اذیت آگبورن به بهانه بازدید بدنی با بدن لخت، به 5 سال زندان محکوم می شود.

  به دنبال شکایت یک دختر 21 ساله به نام لوئیس آگبورن مبنی بر وادار کردن او به لخت شدن در یکی از شعبه های مک دونالد ، دادگاه آن شرکت را به پرداخت 6.1 میلیون دلار جریمه به شاکی محکوم کرد.

  آگبورن درخواست 200 میلیون دلار غرامت کرده بود اما وکیل شرکت مک دونالد تأکید کرد کمپانی مسئول این اتفاق نیست و او قصد سوء استفاده از جیب پر کمپانی را دارند.

  ماجرا در آوریل سال 2004 اتفاق افتاد و طی آن یک نفر با شعبه مک دونالد در Mount Washington تماس گرفته و خود را پلیس معرفی می کند. او سپس مشخصات یکی از کارکنان زن شعبه را تشریح می کند که از مشتریان دزدی می کند. دختر مذکور به اتاق پشتی منتقل و مجبور به کاملا لخت شدن به منظور بازرسی بدنی کامل می شود. تمامی ماجرا توسط دوربین های مداربسته فیلمبرداری شده بود و نوار در اختیار هیأت منصفه قرار گرفت.

  آگبورن شرکت مک دونالد را متهم کرد که به او و سایر کارکنان نسبت به تماس های تلفنی مشابه در سایر شعبه ها و تبعات آن، هشدار نداده بود.

  به نقل از اسوشیتدپرس، خانم دونا سامرز، مدیر اجرایی شعبه به دلیل ارتباط با حادثه اجبار کردن زوری دختر به لخت مادرزاد شدن به بهانه بازرسی بدنی از کار برکنار شده و نامزد او به دلیل آزار و اذیت آگبورن به بهانه بازرسی بدنی با بدن لخت، به 5 سال زندان محکوم می شود. همچنین یک مرد اهل فلوریدا نیز به خاطر تماس های تلفنی قلابی بازداشت شد و پلیس گفت تماس ها به دنبال دستگیری وی پایان یافت.

  سخنگوی مک دونالد گفت، رأی دادگاه ما را هشیار کرد که از کارکنانمان محافظت کنیم و محیط امنی را برای آنان ایجاد کنیم.

  Anybody who wanted to be responsible in telling this story should have made an effort to talk to the person who went through it,” Oldfather said.
  The Courier-Journal reported how Ogborn, a minimum-wage employee and high-school senior, was methodically searched and forced to strip after a man pretending to be a police officer called the Mount Washington McDonald’s on April 9, 2004, and accused her of stealing a customer's purse.
  Following the caller's instructions, an assistant manager took away Ogborn’s clothes and cell phone. The assistant manager later called in her fiance, who also followed the caller’s orders in forcing Ogborn to perform a series of humiliating tasks and ultimately sexually abusing her.
  Ogborn’s ordeal lasted for three hours, until a janitor realized the caller was a fraud.

  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :
  آموزش زناشویی تقویت حافظه
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه بازارچه اس ام اس اخبار جالب اخبار فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما