اعدام ربایندگان زن جوان مقابل چشمان شوهر - خبر اعدام ربایندگان زن جوان مقابل چشمان شوهر - خبر
X
تبلیغات
رایتل
خبر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


اسفند 1394 مهر 1394 شهریور 1394 اردیبهشت 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 اسفند 1392 بهمن 1392 خرداد 1390 مهر 1388 اسفند 1394
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر
5898117
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


گردنبند Love
قیمت 9.200 تومان

عینک زنانه دیور - Dior
قیمت 39.0000 تومان

جا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومان

ست کامل موکن ویزیت - Wizzit
قیمت 27.000 تومان

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس
قیمت 27.000 تومان

لامپ قابل حمل Handy Bulb
قیمت 15.000 تومان

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت
قیمت 49.000 تومان

خردکن نایسر دایسر پلاس
قیمت 69.000 تومان

کارواش خانگی همه کاره جت مینی
قیمت 399.000 تومان
 • اعدام ربایندگان زن جوان مقابل چشمان شوهر
 • اعدام ربایندگان زن جوان مقابل چشمان شوهر - خبر

  اعدام ربایندگان زن جوان مقابل چشمان شوهر

  این پرونده اسفند سال 87 با شکایت مردی جوان تشکیل شد. این مرد با مراجعه به ماموران پلیس کرج از ربوده شدن همسرش خبر داد و گفت: «من و همسرم به نام مریم در خیابان پیشاهنگی در حال قدم زدن بودیم که یک پراید با دو سرنشین مقابل‌مان توقف کرد و یکی از آنها بعد از پیاده شدن از خودرو و معرفی خود به عنوان مامور، خواست مرا بازرسی بدنی کند اما من که به او مشکوک شده بودم کارت شناسایی خواستم و وی به جای نشان دادن کارت، با من درگیر شد. در حالی‌که اطمینان پیدا کرده بودم این دو نفر مامور قلابی هستند از همسرم خواستم با داد و فریاد مردم را خبر کند. خودم هم با یکی از آن دو درگیر شدم. در این هنگام راننده پراید پیاده شد و با تهدید چاقو و زور، همسرم را سوار خودرو کرد و دو نفری گریختند. در آن لحظات مردم دور ما جمع شده بودند اما کسی کمکم نکرد و من فقط توانستم شماره پلاک پراید را یادداشت کنم.»

  شماره این خودرو بلافاصله در اختیار واحدهای گشت قرار گرفت و ماموران ساعتی بعد این اتومبیل را در جاده‌ حاشیه‌ای مشاهده کردند و دستور ایست دادند. در این هنگام پرایدسواران با پرت‌کردن زن جوان به بیرون، با سرعت فرار کردند.

  پس از آن ماموران سراغ زن 25ساله رفتند و درباره واقعه‌ای که برایش رخ داده بود توضیح داد. مریم گفت: «آن دو مرد بعد از ربودن من به یکی از دوستان‌شان تلفن و او را هم خبر کردند آنها مرا به منطقه‌ای بیابانی بردند و مورد تجاوز قرار دادند. من خیلی به آنها التماس کردم و حتی برای اینکه رهایم کنند مدعی شدم باردار هستم ولی حرف‌ها و گریه‌هایم هیچ فایده‌ای نداشت.»

  کارآگاهان تجسس‌های خود را با ردیابی پراید متهمان پی گرفتند و فهمیدند این خودرو مسروقه است. به این ترتیب تنها سرنخ پلیس از بین رفت اما ماموران با راهنمایی مریم و شوهرش به چهره‌نگاری از متهمان پرداختند و از این طریق یکی از آنها را به نام حسن شناسایی کردند. این مرد 45 روز بعد از وقوع جرم دستگیر شد و دو همدست سابقه‌دار خود را معرفی کرد و آنان نیز بازداشت شدند و بازجویی از این افراد در دستور کار قرار گرفت. حسن ضمن اعتراف به آزار زن 25ساله گفت: «ما زورگیر هستیم، آن روز هم قصد داشتیم با جعل عنوان، از این زن و شوهر سرقت کنیم اما مرد جوان در برابرمان مقاومت کرد و ما همسرش را ربودیم و بعد به یکی از دوستان‌مان زنگ زدیم و سه نفری به وی تعرض کردیم علاوه بر این ما چندین فقره دزدی دیگر نیز انجام داده‌ایم.» دو متهم دیگر نیز گفته‌های حسن را تایید کردند و به این ترتیب آنها در شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شدند.

  آنها در دادگاه اتهام خود را رد کردند اما هیات قضات با توجه به مدارک موجود، رای بر اعدام هر سه متهم دادند. پس از آن پرونده در اختیار قضات دیوانعالی کشور قرار گرفت و آنها به‌خاطر وجود ایرادهای قانونی، رای صادره را نقض کردند و خواستار محاکمه مجدد حسن و همدستانش شدند.

  به گزارش شرق،دومین دور رسیدگی به اتهام سه مرد متجاوز اسفند سال گذشته برگزار شد و این بار نیز متهمان با اعلام بی‌گناهی اعلام کردند خواستار صدور حکم برائت هستند اما هیات قضات هفته گذشته پس از شور به این نتیجه رسیدند که هر سه آنها گناهکار هستند به همین خاطر هر یک از آنان را به یک‌بار اعدام در ملاء‌عام؛ 20 سال حبس، 25سال تبعید و 74 ضربه شلاق محکوم کردند.

  برچسب ها: اعدام ربایندگان زن جوان مقابل چشمان شوهر بهار اعدام ربایندگان زن جوان مقابل چشمان شوهر، بهار  مطالب مرتبط

 • جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :
  آموزش زناشویی تقویت حافظه
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه بازارچه اس ام اس اخبار جالب اخبار فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما