داستان زندگی نصوح، مرد شهوتی دوجنسه که در حمام زنانه دلاکی می‌کرد - خبر داستان زندگی نصوح، مرد شهوتی دوجنسه که در حمام زنانه دلاکی می‌کرد - خبر
X
تبلیغات
زولا
خبر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


اسفند 1394 مهر 1394 شهریور 1394 اردیبهشت 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 اسفند 1392 بهمن 1392 خرداد 1390 مهر 1388 اسفند 1394
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر
5913284
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


گردنبند Love
قیمت 9.200 تومان

عینک زنانه دیور - Dior
قیمت 39.0000 تومان

جا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومان

ست کامل موکن ویزیت - Wizzit
قیمت 27.000 تومان

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس
قیمت 27.000 تومان

لامپ قابل حمل Handy Bulb
قیمت 15.000 تومان

چراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت
قیمت 49.000 تومان

خردکن نایسر دایسر پلاس
قیمت 69.000 تومان

کارواش خانگی همه کاره جت مینی
قیمت 399.000 تومان
 • داستان زندگی نصوح، مرد شهوتی دوجنسه که در حمام زنانه دلاکی می‌کرد
 • داستان زندگی نصوح، مرد شهوتی دوجنسه که در حمام زنانه دلاکی می‌کرد - خبر

  داستان زندگی نصوح، مرد شهوتی دوجنسه که در حمام زنانه دلاکی می‌کرد

  در زمانهای قدیم، مردی به نام نصوح زندگی می کرد که از طریق دلاکی (دلک: مشت و مال بدن، ماساژ بدن) کردن حمام زنانه امرار معاش می کرد. هیات ظاهریِ او مانند زنان بود صدای نازک زنانه و پستان هایی برآمده و صورتی صاف و بی مو داشت. از اینرو مرد بودن خود را از دیگران مخفی می داشت. او به گونه ای ماهرانه ، سالها در حمام های زنانه دلاکی می کرد و کسی پی به این راز نبرده بود که او یک مرد است و شهوت مردانه اش کامل و فعال بود و با کارش ارضای شهوت می کرد. نصوح چادر بر سر می کرد و پوشینه و مقنعه می گذاشت. در حالی که مردی بود حشری و در عنفوان جوانی. آن جوانِ هوس پیشه از این راه هم امرار معاش می‌کرد و هم ارضای شهوت. او در طول زمان بارها از این کار توبه کرد و از آن منصرف شد، اما نفسِ اماره حق ستیز او توبه اش را می شکست.

  تا اینکه روزی آن بدکار(نصوح) به حضور یکی از عارفان رفت و بدو گفت: مرا نیز ضمن دعایت یاد کن و در حق من دعایی کن باشد که از این عمل قبیح خلاص شوم. آن عارف وارسته به راز کار او واقف شد و از طریق خواندن ضمیر او مشکلش را دریافت، بی آنکه چیزی از او بشنود. ولی چون از صفت حلم الهی برخوردار بود آن راز را فاش نکرد و قباحت آن کار را به رویش نیاورد و لبخندی به او زد و به طریق دعا به نصوح گفت: ای بدطینت، خداوند از فعل قبیحی که مرتکب می شوی توبه ات دهد. ( انسان کامل چون انانیتی ندارد سراپا نور الهی است، و قهرا هر چه گوید، گفته حق است.)

  نصوح دلاک و کیسه کش حمام زنانه به اندازه اى چابک و تردست بوده است که همه زنان و دختران دولت و اعیان و اشراف مایل بودند کارشان را او عهده دار شود، خورده خورده آوازه نصوح، بگوش دختر پادشاه وقت رسید، میل کرد که وى را از نزدیک ببیند. فرستاد حاضرش کردند، همینکه دختر پادشاه وضعش را دید پسندید و شب او را نزد خود نگهداشت، روز بعد دستور داد حمامى را خلوت کنند و از ورود اشخاص متفرقه به آنجا جلوگیرى نمایند. سپس نصوح را بهمراه خود بحمام برد و تنظیف خودش را به او محول نمود. نصوح در حمام مشغول پر کردنِ طشت بود که جواهر دختر شاه گم شد و آن هم یکی از لنگه گوشواره های او بود که همه زنان را مجبور به جستجوی جواهرش کرد. چون آنرا در روی زمین پیدا نکردند درِ حمام را بستند تا در وهله اول جواهر گم شده را لابلای جامه های افراد حاضر در حمام بجویند. با آنکه همه لباسها را گشتند ولی دزد جواهر نه پیدا شد و نه رسوا. پس در این مرحله پا را از این هم فراتر گذاشتند و با جدیت تمام حمام زنانه و هر جایی از آن را به دقت گشتند ولی باز هم پیدا نشد، تا اینکه تصمیم به بازرسی بدنی گرفتند.

  ندیمه آن بزرگزاده یکی یکی زنان را وارسی کرد تا آن جواهر مرغوب و بی نظیر را پیدا کند. نصوح با پیش آمدن این اوضاع از ترس به گوشه ای خلوت رفت، در حالی که از ترس رنگ چهره اش زرد و لبش کبود شده بود. نصوح از ترس بر خود می لرزید و سعی می کرد در گوشه ای خودش را پنهان کند. نصوح در آن خلوت رو به حضرت حق کرد و گفت: پروردگارا بارها توبه کرده ام. اما توبه ها و پیمانهای خود را شکسته ام. پروردگارا تا کنون کارهای زشتی کرده ام که شایسته من بود، در نتیجه چنین سیل سیاهی به سراغم آمد. خداوندا ، فرصت اندک است و فقط یک لحظه بر من پادشاهی کن و به فریادم برس. خداوندا اگر این بار ستاری بفرمایی و گناه مرا بپوشانی ازین پس از هر کار ناروا توبه می کنم. نصوح پیوسته گریه کرد و اشک فراوانی از چشمانش جاری شد و آنقدر خدا خدا گفت که در و دیوار با او همنوا شد .

  نصوح در حال «یا رب یا رب گفتن» بود که ناگهان از میان ماموران تفتیش صدایی بلند شد. آن فریاد زننده می گفت: همه را گشتیم، اکنون ای نصوح جلو بیا. نصوح با شنیدن این صدا عقل و هوش از او جدا شد و مانند جماد، بی جان افتاد. و چون از هستی موهوم خود خالی شد و موجودیت او باقی نماند، خداوند، بازِِ بلندپروازِ روحش را به حضور خود فرا خواند. وقتی نصوح بی هوش شد، روحش به حق پیوست و در همان لحظه امواج رحمت حق به تلاطم در آمد. وقتی که روح نصوح از ننگ جسم رها شد، شادمان نزدِ اصل خود رفت و وقتی که دریاهای رحمت الهی بجوشد گرگ با بره همپیاله می شود و افراد مایوس نرم و خوش رفتار می شوند.

  پس از ترسی که بر نصوح ایجاد شد و مایه هلاک جان شد، مژده دادند که آن جواهر گمشده پیدا شد و سبب شدند که بیم و ترس از بین برود و با این خبر سر و صدای شادی کل حمام را پر کرد و آن موقع بود که نصوح که مدهوش بی خویش شده بود به خود آمد و چشمش نوری بیش از صد روز دید. بر چشم دل نصوح، نور تجلی الهی که برای دیگران طی روزها و شبهای فراوان در طاعات و عبادات ظهور می کند در لحظه ای هویدا شد. همه از نصوح حلالیتی می طلبیدند و مدام دستش را می بوسیدند زیرا که بیش از هر کسی به نصوح ظنین بودند و غیبت او را کرده بودند .

  نصوح به زنان گفت: این فضل خداوند عادل بود که مرا نجات داد، والا من از آنچه که درباره ام گفته اید بدترم. کسی جزء اندکی چه چیزی درباره من می داند؟ فقط من می دانم و خداوندِ ستارالعیوب که چه گناهان و تباهکاری هایی مرتکب شده ام .

  بعد از آن واقعه هنگامی که بار دیگر فرستاده دختر شاه آمد و گفت: دختر پادشاه ما، از روی لطف و مرحمت تو را مجددا فراخوانده است تا سرش را بشویی و او را مشت و مال دهی. نصوح به آن فرستاده گفت: برو، برو که دست من از کار افتاده است و اکنون نصوح تو بیمار شده است. باید بروی کس دیگری را برای این کار پیدا کنی. من یکبار مُردمُ و زنده شدم. من طعم تلخ مرگ و نیستی را چشیدم. من نزد خدا توبه ای راستین کرده ام و تا وقت مرگ، آن توبه را نخواهم شکست.

  پس از آن نصوح هر مقدار مالى که از راه گناه کسب کرده بود در راه خدا به فقرا داد.

  زنان و دختران شهر که کسی به زبردستی او نمی یافتند از او دست بردار نبودند. نصوح دیگر نمى توانست در آن شهر بماند و از طرفى نمى توانست راز خودش را به کسى اظهار کند، ناچار از شهر خارج و در کوهى که در چند فرسنگی آن شهر بود، سکونت اختیار نمود و به عبادت خدا مشغول گردید.

  شبی در خواب دید که کسی به او می گوید: «ای نصوح! تو چگونه توبه کرده اى و حال آنکه گوشت و پوست تو از فعل حرام روئیده شده است؟ تو باید چنان توبه کنى که گوشتهاى حرام از بدنت بریزد.» همین که از خواب بیدار شد با خودش قرار گذاشت که سنگ هاى سنگین حمل کند تا گوشت هاى حرام تنش را آب کند.

  نصوح این برنامه را مرتب عمل مى کرد تا در یکى از روزها همانطورى که مشغول به کار بود، چشمش به میشى افتاد که در آن کوه چرا می کرد. از این امر به فکر فرو رفت که این میش از کجا آمده و از کیست؟ عاقبت با خود اندیشید که این میش قطعاً از شبانى فرار کرده و به اینجا آمده است، بایستى من از آن نگهدارى کنم تا صاحبش پیدا شود. لذا آن میش را گرفت و نگهدارى نمود خلاصه میش زاد ولد کرد و نصوح از شیر آن بهره مند مى شد.

  روزی کاروانى که راه را گم کرده بود و مردمش از تشنگى مشرف به هلاکت بودند عبورشان به آنجا افتاد، همین که نصوح را دیدند از او آب خواستند و او به جاى آب به آنها شیر مى داد به طورى که همگى سیر شده و راه شهر را از او پرسیدند. وى راهى نزدیک را به آنها نشان داده و آنها موقع حرکت هر کدام به نصوح احسانى کردند و او در آنجا قلعه اى بنا کرده و چاه آبى حفر نمود و کم کم در آنجا منازلى ساخته و شهرکى بنا نمود و مردم از هر جا به آنجا آمده و در آن محل سکونت اختیار کردند، همگى به چشم بزرگى به او مى نگریستند.

  رفته رفته، آوازه خوبى و حسن تدبیر او به گوش پادشاه آن عصر رسید که پدر آن دختر بود. از شنیدن این خبر مشتاق دیدار او شده، دستور داد تا وى را از طرف او به دربار دعوت کنند. همین که دعوت شاه به نصوح رسید، نپذیرفت و گفت: من کارى و نیازى به دربار شاه ندارم و از رفتن نزد سلطان عذر خواست. مامورین چون این سخن را به شاه رساندند شاه بسیار تعجب کرد و اظهار داشت حال که او نزد ما نمی آید ما مى رویم او را ببینیم. پس با درباریانش به سوى نصوح حرکت کرد، همین که به آن محل رسید به عزرائیل امر شد که جان پادشاه را بگیرد، پس پادشاه در آنجا سکته کرد و نصوح چون خبردار شد که شاه براى ملاقات و دیدار او آمده بود، در مراسم تشییع او شرکت و آنجا ماند تا او را به خاک سپردند و چون پادشاه پسرى نداشت، ارکان دولت مصلحت دیدند که نصوح را به تخت سلطنت بنشانند. چنان کردند و نصوح چون به پادشاهى رسید، بساط عدالت را در تمام قلمرو مملکتش گسترانیده و بعد با همان دختر پادشاه که ذکرش رفت، ازدواج کرد.

  چون شب زفاف و عروسى رسید، در بارگاهش‍ نشسته بود که ناگهان شخصى بر او وارد شد و گفت چند سال قبل، میش من گم شده بود و اکنون آن را نزد تو یافته ام، مالم را به من برگردان. نصوح گفت : درست است و دستور داد تا میش را به او بدهند، گفت چون میش مرا نگهبانى کرده اى هرچه از منافع آن استفاده کرده اى، بر تو حلال ولى باید آنچه مانده با من نصف کنى. گفت: درست است و دستور داد تا تمام اموال منقول و غیر منقول را با او نصف کنند.

  شبان گفت: بدان اى نصوح، نه من شبانم و نه آن میش است بلکه ما دو فرشته براى آزمایش تو آمده ایم. تمام این ملک و نعمت اجر توبه راستین و صادقانه ات بود که بر تو حلال و گوارا باد، و از نظر غایب شدند.

  نصوح شکر الهى را بجا آورد و پس از عروسى تا مدتى که زنده بود عبادت و سلطنت مى کرد و بعضى گفته اند آیه شریفه : تُوبُوا اِلَى اللّه تَوْبَةً نَصُوحا اشاره به توبه چنین شخصى است.

  از این داستان نتیجه مى گیریم ، اگر کسى توبه کند خداوند متعال امور دنیا و آخرت او را اصلاح خواهد کرد و دعایش را مستجاب مى کند و او را در بین مردم و ملائکه عزیز و سربلند مى نماید و بزرگترین پاداش را بعد از امتحان؛ در دنیا و آخرت به او عنایت مى نماید.
  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [14]

  تعداد نظرات (14)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  حورا (سایت) جمعه 1 بهمن‌ماه سال 1395 ساعت 10:58 ب.ظ
  من این متن را خیلی دوست داشته ام
  امتیاز: 2 | 1

  عاطفه (سایت) سه‌شنبه 6 مهر‌ماه سال 1395 ساعت 02:44 ق.ظ
  خدایاتاالان که ۱۹سالمه چندین باریقین پیداکردم که توهواموداریوبهترین چیزاروجلوراهم قرارمیدی ازت میخوا کمک کنی تاتوبه کنم ایبنداون بمونم.....
  امتیاز: 6 | 4

  الف (سایت) شنبه 30 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 05:10 ب.ظ
  بارالهی قربان ان نام یکتاه ات بارالهی قربان بزرگواری ومددهای بی پایانت،،
  امتیاز: 3 | 1

  حسن (سایت) جمعه 28 خرداد‌ماه سال 1395 ساعت 05:47 ب.ظ
  بعضی مطالب قرآنی است و به فهم تاریخ و علوم کمک می کند.
  ولی بعضی علوم هستند که مقدمه آشنایی و فهم بهتر قرآن هستند مثل این داستان واقعی و زیبا.
  امتیاز: 6 | 2

  ملتمس دعا (سایت) چهارشنبه 26 خرداد‌ماه سال 1395 ساعت 02:38 ق.ظ
  تحت تاثیر قرار گرفتم .خدایا به من هم توفیق توبه ای چنین عطا بفرما
  امتیاز: 7 | 1

  علی نصوح (سایت) سه‌شنبه 18 خرداد‌ماه سال 1395 ساعت 02:51 ب.ظ
  بسیار عالی بود اگر همه کسانی که خودشان را آدم مینگرندیکم خودشانرا جای نصوح میپنداشتند دنیا گلستان می شد
  امتیاز: 5 | 2

  مریم (سایت) چهارشنبه 11 فروردین‌ماه سال 1395 ساعت 01:31 ب.ظ
  خوب یود
  امتیاز: 2 | 3

  مری (سایت) شنبه 5 دی‌ماه سال 1394 ساعت 12:56 ق.ظ
  سلام. بسیار عالی و جالب بود
  خیلی دوست داشتم داستانش رو بدونم فقط توبه نصوح رو شنیده بودم. ممنونم که این داستان رو دراختیار ما قرار دادید
  امتیاز: 9 | 3

  ghrz (سایت) دوشنبه 22 تیر‌ماه سال 1394 ساعت 01:07 ق.ظ
  خیلی بهره بردم
  امتیاز: 17 | 5

  مزیم (سایت) چهارشنبه 29 بهمن‌ماه سال 1393 ساعت 11:41 ق.ظ
  عالی بود. من بارها اسم توبه نصوح رو شنیده بودم ولی نمیدونستم داستانش چیه. ممنون
  امتیاز: 28 | 5

  سمیرا (سایت) شنبه 17 آبان‌ماه سال 1393 ساعت 10:46 ق.ظ
  سلام خیلی زیبا بود
  امتیاز: 24 | 9

  simin (سایت) چهارشنبه 22 مرداد‌ماه سال 1393 ساعت 03:47 ب.ظ
  داستان زیبایی بود تا حالا نشنیده بودم سپاسگزارم که اونو در اختیار همه گذاشتین تا بخونن
  امتیاز: 27 | 5

  شیرین (سایت) یکشنبه 5 مرداد‌ماه سال 1393 ساعت 01:41 ق.ظ
  خوب بود...
  امتیاز: 27 | 6

  ali (سایت) یکشنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ساعت 09:47 ق.ظ
  عالی بود...
  امتیاز: 28 | 7  آموزش زناشویی تقویت حافظه
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه بازارچه اس ام اس اخبار جالب اخبار فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما